Pristatymas

Pristatymo įkainiai:

Prekes pristatome LIETUVOS PAŠTU, per OMNIVA paštomatus arba per OMNIVA kurjerių tarnybą. Perkant už 60 EUR ir daugiau prekes jūsų pasirinktu būdu pristatysime nemokamai.

Pristatymas per Lietuvos paštą Lietuvoje

Prekes pristatome visoje Lietuvoje.  Jei prekės jau pagamintos pristatoma per 2‒4 darbo dienas (švenčių metu gali užtrukti ilgiau).

  • Pristatoma į artimiausią Lietuvos pašto skyrių – pristatymo kaina 2 EUR – išsiuntus siuntą Jus informuosime elektroniniu paštu ir su gautu siuntos numeriu siuntą galėsite sekti Lietuvos pašto internetiniame puslapyje. Kai matysite, kad siunta jau pristatyta, galėsite nuvykti jos atsiimti (reikia žinoti siuntos numerį ir turėti asmens dokumentą).  Jei užsakydami prekes įvesite ir telefono numerį, apie gautą siuntą būsite informauojami ir SMS žinute.

Jei užsakomas individualus vardinis žaislas ar kita prekė, kuri gaminama tik gavus užsakymą pristatymo laikas pailgėja, tokiu atveju mes su Jumis susisieksime ir suderinsime gamybos ir pristatymo laikus.

Pristatymas į pasirinktą OMNIVA paštomatą

  • pristatymo kaina 1,5 EUR – pristatymo laikas 2-3 darbo dienos. Apie Siuntos atvykimą į pasirinktą paštomatą būsite informuoti Jūsų nurodytų el.paštu arba SMS žinute.

Pristatymas tiesiai į Jūsų namus ar Biurą per OMNIVA kurjerį

  • pristatymo kaina 3 EUR – pristatymo laikas 2-3 darbo dienos.  OMNIVA kurjeris prekes pristatys tiesiai Jūsų nurodytu adresu.  Jūsų nurodytu telefonu bus suderintas pristatymo laikas.

Pristatymas į užsienį

Jei norite sulaukti siuntinio už Lietuvos ribų, susisiekite su mumis el. paštu info@naminekrautuvele.lt ir suderinsime pristatymą.

Pasidalinkite: