Pristatymas

Pristatymo įkainiai:

 

PRISTATYMAS LIETUVOJE:

 

Lietuvoje Prekes pristatome LIETUVOS PAŠTU, per OMNIVA paštomatus, OMNIVA kurjerių tarnybą arba siunčiame į Siuntos Autobusais terminalus.

Perkant už 35 EUR ir daugiau, pasirinkus Omniva paštomato pristatymo būdą, prekes pristatysime nemokamai.

 

Pristatymas per Lietuvos paštą – 

Prekes pristatome visoje Lietuvoje.  Jei prekės jau pagamintos pristatoma per 2‒4 darbo dienas (švenčių metu gali užtrukti ilgiau).

  • Pristatoma į artimiausią Lietuvos pašto skyrių – pristatymo kaina 2,10 EUR – išsiuntus siuntą Jus informuosime elektroniniu paštu ir su gautu siuntos numeriu siuntą galėsite sekti Lietuvos pašto internetiniame puslapyje. Kai matysite, kad siunta jau pristatyta, galėsite nuvykti jos atsiimti (reikia žinoti siuntos numerį ir turėti asmens dokumentą).  Jei užsakydami prekes įvesite ir telefono numerį, apie gautą siuntą būsite informauojami ir SMS žinute.

Jei užsakomas individualus vardinis žaislas ar kita prekė, kuri gaminama tik gavus užsakymą pristatymo laikas pailgėja, tokiu atveju mes su Jumis susisieksime ir suderinsime gamybos ir pristatymo laikus.

 

Pristatymas į pasirinktą OMNIVA paštomatą  – 

  • pristatymo kaina 2,15 EUR – pristatymo laikas 2-4 darbo dienos (švenčių metu gali užtrukti ilgiau) . Apie Siuntos atvykimą į pasirinktą paštomatą būsite informuoti Jūsų nurodytų el.paštu arba SMS žinute.

Pristatymas tiesiai į Jūsų namus ar Biurą per OMNIVA kurjerį – 

  • pristatymo kaina 4,00 EUR – pristatymo laikas 2-4 darbo dienos.  OMNIVA kurjeris prekes pristatys tiesiai Jūsų nurodytu adresu.  Jūsų nurodytu telefonu bus suderintas pristatymo laikas.

 

Pristatymas į Jūsų miesto autobusų stotį – 

  • pristatymo kaina 4,00 EUR – pristatymo laikas 1-2d.d. po apmokėjimo gavimo. Apie Siuntos atvykimą į pasirinktą autobusų stotį būsite informuoti SMS žinute.

 

PRISTATYMAS UŽSIENYJE

Į užsienio valstybes siuntas pristatome Lietuvos paštu Registruota siunta.

  • Pristatymas  į ES šalis – kaina 8,00 EUR – pristatymo terminas 5-10 darbo dienų (švenčių metu gali užtrukti ilgiau)
  • Pristatymas į kitas valstybes – kaina 10,00 EUR – pristatymo terminas 7-20 darbo dienų (švenčių metu gali užtrukti ilgiau)