Pristatymas

Standartiniai Pristatymo įkainiai ne akcijų metu:

Prekes pristatome Lietuvos paštu arba per OMNIVA paštomatus. Perkant už 60 EUR ir daugiau prekes jūsų pasirinktu būdu pristatysime nemokamai.

Vilniuje prekes galite atsiimti Naminės Krautuvėlės dirbtuvėse esančiose adresu: V. Maciulevičiaus 51-203A kabinetas (žemėlapis).

Atsiėmimas Vilniuje

Jei pasirinkote prekes atsiimti Vilniuje Naminės Krautuvėlės dirbtuvėlėse (V. Maciulevičiaus 51 – 203A kab.) Jums tai papildomai nekainuos. Jei prekes jau turime ir nereikia jų gaminti atsiimti galima per 1-2 darbo dienas. Jums pranešime, kada užsakymas bus paruoštas ir suderinus laiką galėsite atvykti atsiimti savo užsakymo.

Pristatymas per Lietuvos paštą Lietuvoje

Prekes pristatome visoje Lietuvoje.  Jei prekės jau pagamintos pristatoma per 2‒4 darbo dienas (švenčių metu gali užtrukti ilgiau).

  • Pristatoma į artimiausią Lietuvos pašto skyrių – pristatymo kaina 2 EUR – išsiuntus siuntą Jus informuosime elektroniniu paštu ir su gautu siuntos numeriu siuntą galėsite sekti Lietuvos pašto internetiniame puslapyje. Kai matysite, kad siunta jau pristatyta, galėsite nuvykti jos atsiimti (reikia žinoti siuntos numerį ir turėti asmens dokumentą).  Jei užsakydami prekes įvesite ir telefono numerį, apie gautą siuntą būsite informauojami ir SMS žinute.

Jei užsakomas individualus vardinis žaislas ar kita prekė, kuri gaminama tik gavus užsakymą pristatymo laikas pailgėja, tokiu atveju mes su Jumis susisieksime ir suderinsime gamybos ir pristatymo laikus.

Pristatymas į pasirinktą OMNIVA paštomatą

  • pristatymo kaina 1,5 EUR – pristatymo laikas 2-3 darbo dienos. Apie Siuntos atvykimą į pasirinktą paštomatą būsite informuoti Jūsų nurodytų el.paštu arba SMS žinute.

Pristatymas į užsienį

Jei norite sulaukti siuntinio už Lietuvos ribų, susisiekite su mumis el. paštu info@naminekrautuvele.lt ir suderinsime pristatymą.